Salvia writer

PRMADIENIS, 2019-04-22, 9:56 AM

Welcome Guest

Site menu

Block title

Žymiausios knygos rinkimai
Total of answers: 16

Muzika

Kalendorius

«  March 2013  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Salvia writer

Salvia writer Čia tavo erdvė- svajok, mąstyk, kurk

Išmintis

Mes žmonės esame sikirtingi kaip egzotiški vaisiai. Vieni saldus kiti rūgštus dar kiti kartus

Nuotaika

Our poll

Žymiausios knygos rinkimai
Total of answers: 16

Entries archive

Tag Board

Statistics


Total online: 1
Guests: 1
Users: 0

Search

Main » 2013 » March » 9 » Veronica Roth
6:38 PM
Veronica Roth

Knyga gana įdomi, iš ties labai lengvai skaitoma. Gal netgi per lengvai, tačiau yra ir keletas įdomesnių minčių, apie kurias būtų galima susimąstyti. Kažkiek primena „Bado žaidynes", bet, mano nuomone, tikrai joms neprilygsta. Ir vis dėlto, negalėčiau šios knygos vertinti blogai, nors kažko lyg ir pritrūko... veikėjus lengva pamėgti, jie nėra per daug nusaldinti, kita vertus, kai kuriems žuvus jokia nuostaba ar gailestis nekilo, tarsi to ir būtų buvę galima tikėtis.
Na, toms, kurioms patinka jaunimo literatūra, manau patiks ir „Divergentė". Ir dar, manau, kad filmas turėtų išeiti iš ties neblogas, laukiu... ;)

 Šią knyga seniai norėjau nusipirkti, bet  visada rasdavau priežasti nepirkti jos. Bet galiausiai nusipirkau ir nesigailėjau, kad ją nusipirkau. Šį knyga buvo sprogstanti bomba tiesiog.Distopinis trileris su kvapą gniaužiančiais siužeto posūkiais, širdį draskančiomis išdavystėmis, baisiomis piktadarybėmis ir netikėtais romantiškais jausmais.Veikėjai stiprus, gudrus ir protingi. Siužetas gana įdomus.

Vienas sprendimas

Vienas sprendimas atrenka tavo draugus

Vienas sprendimas apibrėžia tavo įsitikinimus

Vienas sprendimas lemia tavo atsidavimą – visiems laikams

Vienas sprendimas pakeičia tavo gyvenimąČikagos visuomenė, kurioje gyvena Beatričė Prior, susiskirsčiusi į penkis luomus, išpažįstančius tam tikras vertybes: Teisuolių (vertinančių sąžiningumą), Nuolankiųjų (nesavanaudiškumą), Bebaimių (drąsą), Taikingųjų (draugiškumą), Eruditų (protą). Kasmet per Pasirinkimo ceremoniją šešiolikmečiai apsisprendžia, kuriam luomui tarnaus. Beatričei tenka rinktis – ar likti su savo šeima, ar paklusti širdies balsui. Šie troškimai nesuderinami. Todėl jos sprendimas nustebina visus, net ir ją pačią.Mergaitei tenka įveikti labai sudėtingą iniciaciją. Ji pasivadina Triče ir mėgina suprasti, kas yra tikrieji draugai ir kur nuves romantiški jausmai žaviam, kartais pašėlusiam vaikinui. Tričė turi paslaptį, kurios niekam negali atskleisti, antraip jos gyvybei iškils pavojus. Sužinojusi, kad jos iš pirmo žvilgsnio tobulai visuomenei gresia žlugimas, Tričė supranta, kad jos paslaptis gali išgelbėti mylimus žmones arba pražudyti ją pačią.

 


 


Category: 1 | Views: 310 | Added by: Salvia | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *: